Nasz repertuar

Nasz zespół oferuje Państwu szeroki repertuar muzyczny na wesele, bal lub inne imprezy okolicznościowe. Obejmuje on lata 50-te, 60-te, 70-te i 80-te - typowa muzyka na wesele jak i najnowsze utwory list przebojów, które staramy się opracowywać jak najszybciej dzięki czemu nasza oferta staje się ciągle aktualna.

Lata 50-te

Niekwestionowaną gwiazdą był Elvis Presley, król rock and roll'a. Muzyka ta do dzisiaj króluje na parkiecie jak również twist. Jedną z popularnych utworów to „Lets twist again” Chubby Checker. W naszym repertuarze także znajdą Państwo taką muzykę.

Przeboje lat 60-tych

Na parkietach tanecznych zdecydowanie królował zespół The Beatles i piosenki tj.”Yesterday” czy „Hey Jude”. Byli oni jednym z najważniejszych i najbardziej popularnych zespołów w historii muzyki światowej. Lata 60. przyniosły wyraźnie ożywienie na polskim rynku muzycznym. Pojawiły się zespoły, skierowane głównie do młodzieży, które w krótkim czasie wylansowały piosenki nieschodzące z list przebojów. Wiele z tych grup do dziś aktywnie działa artystycznie np. Czerwone Gitary i Seweryn Krajewski z utworami „Biały welon”, „Anna Maria”, „ Tak bardzo się starałem”, „Wielka miłość” (utwór, który często gramy dla Pary Młodej na pierwszy taniec), a także „Senny szept” i wiele innych utworów, które można usłyszeć w naszym wykonaniu na różnych imprezach.

Przenieśmy się do lat 70-tych

Coraz większą karierę robiła muzyka elektroniczna. Stare przeboje takich zespołów jak : Abba („Mamma Mia”, „Dancing Queen”, „Super Trouper”, czy „Waterloo”), Modern Talking (z piosenkami tj. „You're my heart you're my soul”, „Cheri Cheri Lady” oraz „Brother Louie”), znany i bardzo lubiany zespół Boney M. i słynne „Rzeki Babilonu” („Rivers of Babylon) na stałe zapisały się na muzycznych kartach historii. W Polsce również artyści nie próżnowali. Niezapomniane do dzisiaj piosenki Anny Jantar tj. „Dzień wspomnienie lata”, „Żeby szczęśliwym być” i wiele innych jej utworów cieszą się swą popularnością na weselach, na których gramy. Innym bardzo lubianym, przede wszystkim na weselach, jest zespół Dwa Plus Jeden z piosenką „Windą do nieba”. To tylko nieliczne przykłady artystów, których piosenki są przez nas śpiewane.

Teraz jednak przenieśmy się do nieco bliższych nam latom 80-tym

Część z Was zapewne już pamięta ten okres i niezapomniane przeboje lat 80 oraz zespoły i gwiazdy jak Perfect („Autobiografi”, „Nie płacz Ewka”), Lady Pank z piosenką „Tańcz głupia tańcz” i słynne „Mniej niż zero”. Na wielu imprezach, których gramy bardzo lubianym zespołem jest również Happy End i niezapomniane „Jak się masz kochanie” oraz „Słoneczna California”.

No i czas na nowy XXI wiek

Okres, który już bardzo dobrze znacie i artyści których uwielbiacie. Setki remixów i przeróbek przebojów z zeszłego wieku, które na nowo goszczą na dyskotekowych parkietach (np. Wanda i Banda „Hi Fi”), a także nowe znakomite piosenki, które kiedyś z pewnością również doczekają się współczesnych wersji i przeróbek. Jedną z popularnych w dzisiejszych czasach piosenkarką jest Paulla, której piosenka „Od dziś” jest najczęściej wypieranym utworem na pierwszy taniec przez Parę Młodą. Nie wspomniałem jeszcze o kontrowersyjnym trochę gatunku muzycznym. Właściwie nie jest on sklasyfikowany. Jest to muzyka filmowa, np. „Szukaj mnie” z filmu „Kogel-Mogel”. Jednak największą popularnością na wszelakich imprezach cieszą się piosenki Disco Polo. I tu również znajdą Państwo coś dla siebie. Zespoły tj. Boys, Akcent, Bayer Full, Milano itp. nie są dla nas obce. Piosenki takie jak „Jesteś szalona”, „Nie zabieraj mi strun”, „Blondyneczka”, „O miła moja” są znane nie tylko osobom starszym, ale jak również osobom młodszym. Nasz repertuar muzyczny stale się powiększa. W repertuarze również posiadamy przeboje włoskie (The Shorts „Comment Ca Va”, Ricchi e Poveri „Mamma Maria”) i hiszpańskie („ La Bamba”, „Bailando”). Podczas wesela na życzenie gości wspólnie śpiewamy piosenki biesiadne "przy stołach". Na naszych imprezach nie może zabraknąć również muzyki dla starszych jak walc, tango czy oberek. Zagramy także utwory cygańskie jak: „My Cyganie”, „Jedno jest niebo dla wszystkich”, czy bardzo lubiana przez wielu jak i przez nasz zespół „Cyganeczka Zosia”. Repertuar muzyczny zawsze dostosowujemy do bawiących się imprezowiczów podczas zabawy. Zaraz na początku staramy się "wyczuć" jaki typ muzyki odpowiada bawiącym się gościom i podążając tym tropem gramy to, co się podoba zapewniając świetną zabawę i niezapomniany show. W zakładce "NASZA MUZYKA" znajdziecie kilka utworów w naszym wykonaniu. Nie sposób jest jednak wszystkiego umieścić na naszej stronie. Jeśli chcecie usłyszeć więcej lub zobaczyć film z przyjęcia weselnego, zapraszamy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym do nas.